براي سالها ، من گفته ام که دليل بسيار کمي براي صرف يک تن پول در تلويزيون وجود دارد. اکثر صفحه نمايش ها آنقدر خوب و ارزان هستند که براي داشتن يک تجربه تماشاي عالي نيازي به صرف بيش از 1000 دلار نيست.

آخرين سيستم نوار صداي Dolby Atmos 500 دلاري Vizio با صداي فراگير نيز همين کار را انجام مي دهد. سري M 5.1.2 هر آنچه را مي خواهم انجام مي دهد ، از چرخاندن صندلي من از تيراندازي هاي جان ويک گرفته تا موتورهاي چرخان پشت سرم در مسابقات فرمول 1 ، اما هزينه آن بسيار کمتر از اکثر رقبا است.

اگر آرزو کرده ايد که يک تجربه تئاتر مانند در خانه داشته باشيد ، اما از اتاقي که مي گيرد و صندوق تعطيلات آن را ورشکسته مي کند عصبي هستيد ، اين يک راه حل عالي است. مگر اينکه شب ها و تعطيلات آخر هفته را با مرور subreddit r / hometheater يا خريد ديسک هاي Blu-ray 4K سپري کنيد ، اين سيستم 500 دلاري احتمالاً تمام نياز شماست.

اتمس زياد نيست
من را اشتباه نگيريد: من فناوري صوتي همه جانبه و مبتني بر شيby Dolby را دوست دارم همانند صداي ناخوشايند بعدي. اما يافتن نمايش هاي مخلوط در Atmos يا DTS: X دشوارتر از آن است که فکر مي کنيد. به غير از نمايش هاي خانگي در Netflix و Amazon Prime ، محتواي بسيار کمي با استفاده از کانال هاي ارتفاع موجود براي پخش در اکثر سيستم هاي Atmos مخلوط مي شود ، که صفحه گوش دادن را از افقي به عمودي براي جلوه هاي صوتي مانند باران يا باد گسترش مي دهد.

در عوض ، بيشتر صداي فراگير با فرمت 5.1 ارائه مي شود ، به همين دليل تنظيمات جمع و جور Atmos 5.1.2 براي اکثريت قريب به اتفاق ما ايده آل است. نوار اصلي داراي کانال هاي سنتي ، راست و چپ است ، اما هنگام پخش محتواي Atmos ، ويزيو چند بلندگوي روشن را بسته است. از آنجا که کانال هاي ارتفاع از جلو مي آيند ، محيط هاي عقب مي توانند سبک و کوچکتر باشند ، که باعث مي شود مکان آنها راحت تر باشد. من اين تنظيم هيبريدي را خيلي دوست دارم. محتواي Atmos را مي توانيد در صورت موجود بودن بشنويد ، اما محور اصلي طراحي نيست.

صحبت از قطعات اصلي ، دليلي دارد که من تاکنون به زيبايي اشاره نکرده ام. نوار يک مستطيل سياه و سفيد و پارچه اي است که کاملاً در زير مدل 55 اينچي سري M Vizio قرار دارد (تکان دهنده!) ، و محيط هاي عقب نيز به همان اندازه توصيف نمي شوند. تنها عنصر ويژه طراحي اين است که آنها روي پايه هاي هات داگ و در پايه بلندگوي عقب در کنار خود قرار مي گيرند.

ساب ووفر متصل يک مکعب کوچک است که مي توانيد آن را هرجايي قرار دهيد ، اما به نظر من بيشترين کارايي را در کنار کاناپه سفارش پست الکترونيکي من دارد. اين يک مرکز براي بلندگوهاي عقب است که از طريق يک جفت کابل صوتي اختصاصي سيگنال خود را از ووفر دريافت مي کنند. کابلهاي نازک مشکي براي بزرگترين اتاقهاي نشيمن کافي نيستند ، اما آنها در اتاق آزمايش اندازه متوسط ??من خوب کار مي کنند ، و من دوست دارم که آنها باريک باشند تا در زير فرشها قرار بگيرند. اگر از کابل ها متنفر هستيد مجبور نيستيد يک زمان صرف کنيد تا راهي آسان براي پنهان کردن آنها پيدا کنيد.

کار از راه دور
بالاي نوار داراي پنج دکمه برجسته است که به شما امکان مي دهد چيز را روشن کنيد ، ورودي ها را تغيير دهيد ، به بلوتوث جفت شويد و ميزان صدا را تنظيم کنيد. اين دو ورودي HDMI دارد ، اگرچه فقط يک درگاه eARC براي اتصال به تلويزيون شما دارد.

در اينجا جايي است که من به طور معمول شروع به صحبت در مورد نحوه راه اندازي يا تنظيم آن مي کنم. اما اگر صادق باشم ، هرگز چيزي را لمس نکردم. اتصال eARC به من اجازه مي دهد تا از راه دور تلويزيون براي تنظيم ميزان صدا و قطع ميله استفاده کنم ، در غير اين صورت من فقط از دکمه هاي نوار استفاده کردم. من هرگز حتي ريموت را باز نکردم. هنوز هم نشسته است ، بدون باتري در جعبه است.

نوار صدا Vizio M-Series 5.1.2
نوار صدا Vizio M-Series 5.1.2

رتبه بندي: 9/10

500 دلار در AMAZON
500 دلار در بهترين خريد
اگر با استفاده از پيوندها در داستان هاي خود چيزي خريداري کنيد ، ممکن است کميسيون دريافت کنيم. اين به حمايت ما از رومه نگاري کمک مي کند. بيشتر بدانيد. لطفاً مشترک شدن در WIRED را نيز در نظر بگيريد

تعادل و تنظيمات کلي در اتاق 400 فوت مربعي من بسيار خوب کار کرد. ساب ووفر کوچکتر کاملاً منطبق بود و بلندگوهاي فراگير در تعادل بودند. من و دوستانم ، به لطف Netflix’s Drive to Survive ، همه تازه تبديل شده هاي فرمول 1 هستيم. آنها هنگام تماشاي جايزه بزرگ موناکو ، متوجه شدند که اتومبيل ها هنگام بزرگنمايي پشت سرشان چقدر عالي به نظر مي رسند ، اما يک ثانيه طول کشيد تا متوجه شوند اين اتفاق مي افتد. براي من ، اين سطح عالي از غوطه وري است.

بين صداها ، جلوه هاي صوتي و موسيقي پس زمينه تفاوت واضحي وجود دارد که شما فقط با بلندگوهاي عقب بدست مي آوريد. در حالي که بسياري ديگر از سازندگان نوارهاي صوتي در حال تغيير به تنظيمات Atmos همه در يک هستند که صداي فراگير را از روي ديوارها و سقف شما مي پرورانند ، رانندگان فيزيکي هميشه بنابر تجربه من صداي بهتري دارند. اينجا کاملاً صدق مي کند. کانال هاي عقب به جاي آنکه به نظر برسند مانند عقايد واقعي ، واقعاً شما را از پشت مخلوط مي کنند.

صدا نسبت به گزينه هاي گران قيمت Vizio ، مانند نوار صوتي پرچمدار Elevate ، ميان رده سنگين تر است ، اما با اين قيمت شوک آور نيست که رانندگان از کيفيت بالايي برخوردار نيستند. هنوز جزئيات زيادي را مي شنويد و ساب ووفر کوچکتر واقعاً به خوبي در ترکيب قرار مي گيرد. به جاي اينکه به سراغ تنظيم گل آلود (اما در کل کثيف تر) برويد ، مي توانيد بگوييد که مهندسان Vizio واقعاً سخت کار کرده اند تا صداي تميزترين شکل ممکن را در طيف صدا داشته باشد. اين جادوگري پردازش عرفاني بسيار خوب کار مي کند.

چه کسي باشيد که در نهايت متقاعد شده است فقط يک نوار صدا را از قبل خريداري کرده است ، و يا به دنبال يک همراه صوتي تلويزيون جديد خود هستيد ، نوار صدا سري M يک گزينه عالي است. من اخيراً Polk React را بررسي کردم (و دوست داشتم!) اما صداي نوار سري M را براي وضوح و غوطه وري ترجيح مي دهم.

اين نسبت به ويژگي هاي آن ارزان ، بسيار آسان براي استفاده است و از مارکي تهيه مي شود که سال ها بهترين و بهترين صدا را براي شما توليد کرده است. شروع از جعبه گشايي گرفته تا تماشاي تلنگر اندي سامبرگ به کنار يک رمپ در هات رود کمتر از 15 دقيقه طول کشيد. اگر مي خواستم سينماي خانگي را در يک آپارتمان ، اتاق نشيمن با اندازه متوسط ??يا زمين بازي راه اندازي کنم ، اين در بالاي ليست من خواهد بود.

نقد و بررسي: سيستم صدا Vizio M Series 5.1.2

، ,مي ,يک ,نوار ,صدا ,صداي ,، اما ,است که ,5 1 ,را از ,مي دهد
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها